— VÍNO —

Nezapomenutelný zážitek z kvalitního vína pocházejícího především z moravských vinic. 

STÁČENÁ: bílá, růžová, červená, ovocná
LAHVOVÁ: zemská, přívlastková, šumivá, ovocná + Honey´s

— STÁČENÁ VÍNA —

BÍLÁ

HIBERNAL / PÁLAVA, polosladké

100 Kč

IRSAI OLIVER, polosladké

92 Kč

RULANDSKÉ ŠEDÉ, polosuché

100 Kč

RYZLINK RÝNSKÝ, suché

88 Kč

RŮŽOVÁ

CABERNET SAUVIGNON ROSÉ, polosladké

94 Kč

ČERVENÁ

DORNFELDER, suché

100 Kč

MERLOT, polosuché

90 Kč

OVOCNÁ

VIŠŇOVÉ, polosladké

94 Kč

JAHODOVÉ, polosladké

94 Kč

Cena /litr pro víno s sebou

PET lahev 1,5 l a 2,0 l = 6 Kč

— LAHVOVÁ VÍNA   0,75l —

Pinot Gris oranžové 2018
Pinot Gris oranžové 2018

Pinot Gris 2018, ORANŽOVÉ, BIO, pozdní sběr, polosladké

Oranžový Pinot Gris je charakteristický temně žlutou barvou a ovocným buketem zralého ovoce - kdoulí, žlutého melounu, broskví. V chuti je mohutné, tělnaté s výraznou typickou dochutí (chlebovinou) a mimořádnou mineralitou. 

Víno je vhodné k pokrmům z drůbežího a bílého masa. 

Doporučená teplota podávání je 9 - 11 °C.

359 Kč

Rulandské šedé 2019
Rulandské šedé 2019

Rulandské šedé 2019, výběr z bobulí, polosladké

Víno má žlutozelenou barvu. Ve vůni nastupuje lehce botrytický tón mandarinek a pomerančové kůry, který rychle přejde do medovo pryskyřicové vůně. Chuť je harmonická s výrazným medovým tónem. 

Víno doporučujeme k výrazným sýrům, pikantním předkrmům.

299 Kč

Ryzlink vlašský 2020
Ryzlink vlašský 2020

Ryzlink vlašský 2020, moravské zemské, polosuché

Ryzlink vlašský s krásnou žlutozelenou barvou. V aromatickém profilu vína dominují vůně lipového květu, tropického ovoce a příjemné květinové tóny. V chuti je víno krásně svěží, dlouhé a lehce minerální. Víno je ideální servírovat k masovým závinům, slaným pochutinám a chlebíčkům.

Ocenění: Stříbrná medaile - Grand prix vinex 2021, Zlatá medaile - FESTWINE 2021, Bronzová medaile - Hustopečská pečeť 2021, Stříbrná medaile - Top 77 vín ČR 2021

189 Kč

Muškát moravský 2021
Muškát moravský 2021

Muškát moravský 2021, moravské zemské, polosuché

"Muškát" s jemnou světle zelenou barvou. Vůně vína je intenzivně muškátová a příjemně podpořená tóny tropického ovoce. Chuť je šťavnatá, příjemně ovocná a dlouhá. Víno doporučujeme podávat k lehkým předkrmům.  

189 Kč

Solaris 2021
Solaris 2021

Solaris 2021, moravské zemské, polosladké

Solaris s typickou zelenkavou barvou. Vůně vína je intenzivní ovocná a příjemně podpořená květinovými tóny. Chuť vína je krásně harmonická plná a šťavnatá. Víno doporučujeme podávat k ovocným dezertům. 

Ocenění: Zlatá medaile - Vinum Juvenale 2021

189 Kč

Sauvignon 2019
Sauvignon 2019

Sauvignon 2019, kabinetní, polosuché (DOPRODEJ = AKČNÍ CENA)

Sauvignon s krásnou zelenožlutou barvou. Ve vůni se příjemně snoubí tóny grepu, tropického ovoce a citronové trávy. V chuti je víno příjemně plné, hravé a díky pikantní kyselině krásně šťavnaté. Víno doporučujeme podávat k rybám připraveným na grilu.

Ocenění: Stříbrná medaile - Vinoforum 2020, Stříbrná medaile - AWC VIENNA 2021  

140 Kč

Veltlínské zelené 2020
Veltlínské zelené 2020

Veltlínské zelené 2020, pozdní sběr, polosuché

"Veltlín" s krásnou zelenkavou barvou. V intenzivní vůni najdete příjemnou kombinaci citrusů, lipového květu a jemné kořenitosti. V chuti je víno svěží, lehké a typická mandlová dochuť krásně podtrhuje celkový dojem z vína. Víno doporučujeme podávat ke slaným předkrmům.

Ocenění: Stříbrná medaile - FESTWINE 2021, Zlatá medaile - Lednické vinné trhy 2021, Zlatá medaile - Král vín 2021  

219 Kč

Hibernal 2020
Hibernal 2020

Hibernal 2020, pozdní sběr, polosladké

Hibernal s jemnou zelenožlutou barvou. V aromatickém profilu se příjemně snoubí tóny meruněk, rybízu a tropického ovoce. V chuti je víno taktéž krásně ovocné, svěží a pikantní kyselina dotváří typickou šťavnatost. Víno doporučujeme kombinovat s ovocnými dezerty.

Ocenění: Velká zlatá medaile - Grand prix vinex 2021, Stříbrná medaile - FESTWINE 2021, Stříbrná medaile - Lednické vinné trhy 2021, Zlatá medaile - Weinparade Poysdorf 2021, Zlatá medaile - Top 77 vín ČR 2021, Stříbrná medaile - Král vín 2021, NSV Mikulovská 2021 - Zlatá medaile, Vinař roku 2021 - Bronzová medaile

229 Kč

Pálava 2019 / 2021
Pálava 2019 / 2021

Pálava 2023, výběr z hroznů, polosladké

Pálava příjemně nasládlá zharmonizovaná příjemnou a živou kyselinou. Vůně je nádherně ovocná s tóny tropického ovoce, chuť je plná, omamná, kde dominuje exotické ovoce jako liči, nebo žlutý meloun. Doporučujeme jej všem milovníkům sladkých aromatických vín.

259 Kč

Ryzlink rýnský 2019
Ryzlink rýnský 2019

Ryzlink rýnský 2019, pozdní sběr, suché

Ryzlink Rýnský příjemný svěží "rýňák" Vás okouzlí již při prvním doušku. Ve vůni lehce citrusový, s tóny lipového květu, v chuti pak extraktivní, s jemným náznakem kompotovaných meruněk. Při delším zrání na láhvi získává víno medový tón.

259 Kč

Rulandské šedé 2020
Rulandské šedé 2020

Rulandské šedé 2020, pozdní sběr, suché

Rulandské šedé je plné hebké harmonické víno s nižším obsahem kyselin. Vůně je příjemná po exotickém ovoci s jemným dotekem medu. Chuť je plná, ovocno-krémová s jemnou kyselinou a příjemnou kořenitostí.

259 Kč

Rulandské bílé 2020, pozdní sběr, polosuché

Rulandské bílé květinová ovocná vůně, plné komplexní chuti, lehce medová s příjemným zbytkovým cukrem.

259 Kč

Cabernet Moravia 2019
Cabernet Moravia 2019

Cabernet Moravia 2019, pozdní sběr, suché

Cabernet Moravia kvalitní víno tmavé barvy s jemným cabernetovým aroma. Vůně i chuť připomínají ostružiny, ale i kávu.

259 Kč

Dornfelder 2019, pozdní sběr, suché

Dornfelder Vás okouzlí již na první pohled svou téměř fialovou barvou, tak jak se pro tuto odrůdu sluší a patří. Ve vůni naleznete ovocné tóny s podtónem květinových tónů fialky. V chuti vedle ovocné složky zaujmou tóny hořké čokolády. Vyvážené červené vínko.

259 Kč

Veltlínské zelené 2019
Veltlínské zelené 2019

Veltlínské zelené 2019, pozdní sběr, polosuché (ZVÝHODNĚNÁ CENA)

Veltlínské zelené patří mezi nejpěstovanější odrůdy v České republice, a tento kousek od Františka Mečla dokazuje, proč tomu tak je. Se zráním na láhvi se z lehkých, svěžích "Veltlínů" stávají vína příjemně kořenitá se zakulacenou kyselinkou. Tomuto Veltlínu nechybí ani typický pepřový tón, který nás zaujme již při prvním doušku. 

209 Kč

Rulandské šedé 2019, výběr z hroznů, suché (ZVÝHODNĚNÁ CENA)

Rulandské šedé je plné hebké harmonické víno s nižším obsahem kyselin. Vůně je příjemná po exotickém ovoci s jemným dotekem medu. Chuť je plná, ovocno-krémová s jemnou kyselinou a příjemnou kořenitostí. 

209 Kč

Frizzanté Rosé Frankovka 2020
Frizzanté Rosé Frankovka 2020

Frizzanté Rosé Frankovka 2020 / 2021, moravské zemské, polosladké

Frizzanté Rosé Frankovka je víno smetanových tónů, svěží kyselinky a dlouhé dochuti. Přestože je řazeno do kategorie polosladkých vín, jeho chuťový projev vína je spíše polosuchý než polosladký.

229 Kč

Lednické Višňové
Lednické Višňové

Lednické Višňové, polosladké

Tmavá červená barva i výrazná vůně zralých višní svědčí o vyzrálosti suroviny, která byla použita na výrobu tohoto ovocného vína. Harmonicky sladěný vyšší zbytkový cukr s jemnou kyselinou a nižším alkoholem doplňují plnost a bohatost chuti, připomínající chuť vánočního cukroví. Višňové je vhodným doplňkem k roládám z piškotového těsta plněným ovocnou marmeládou nebo máslovým krémem, i k dalším zákuskům. Vyzkoušejte Višňové i jako horký zimní svařák. 

Ocenění: Česká chuťovka 2015, Zlatý pohár Víno & Delikatesy, Hlavní cena Zlatý klas - Země Živitelka 2013

149 Kč

Honey´s medová meruňka
Honey´s medová meruňka

Honey´s medová meruňka

Alkoholický nápoj z vína, s meruňkovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní čerstvých meruněk a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť. Vyzkoušejte Medovou meruňku na ledu nebo v kombinaci s jinými nápoji. Namíchejte si osvěžující letní střik s jemně perlivou minerálkou, nebo se sektem, případně doplňte destilátem či lihovinou. Dozdobit můžete plátkem citrónu nebo máty. Vynikající je také v kombinaci s rozmixovaným ovocem. Při chladném počasí vyzkoušejte i horké.

149 Kč

Honey´s medová hruška
Honey´s medová hruška

Honey´s medová hruška

Alkoholický nápoj z vína, s hruškovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní letních hrušek a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť. Vyzkoušejte Medovou hrušku na ledu nebo v kombinaci s jinými nápoji. Namíchete si osvěžující letní střik s jemně perlivou minerálkou nebo se sektem, případně doplňte destilátem či lihovinou. Dozdobit můžete plátkem citronu nebo máty. Vynikající je také v kombinaci s rozmixovaným ovocem. Při chladném počasí vyzkoušejte i zahřáté. 

Ocenění: Zlatý klas Země Živitelka 2017

149 Kč

Honey´s medový černý rybíz
Honey´s medový černý rybíz

Honey´s medový černý rybíz

Alkoholický nápoj z vína, s černorybízovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní zralého černého rybízu a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť. Vyzkoušejte Medový černý rybíz na ledu nebo v kombinaci s jinými nápoji. Namíchete si osvěžující letní střik s jemně perlivou minerálkou nebo se sektem, případně doplňte destilátem či lihovinou. Dozdobit můžete plátkem citronu nebo máty. Vynikající je také v kombinaci s rozmixovaným ovocem. Při chladném počasí vyzkoušejte i zahřáté.

149 Kč

Honey´s medová malina
Honey´s medová malina

Honey´s medová malina

Alkoholický nápoj z vína, s malinovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní lesních malin a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť. Vyzkoušejte Medovou malinu na ledu nebo v kombinaci s jinými nápoji. Namíchete si osvěžující letní střik s jemně perlivou minerálkou nebo se sektem, případně doplňte destilátem či lihovinou. Dozdobit můžete plátkem citronu nebo máty. Vynikající je také v kombinaci s rozmixovaným ovocem. Při chladném počasí vyzkoušejte i zahřáté.

149 Kč